Založ si blog

Modrý papierik – nástroj strachu z covid-19

Hrdí majitelia modrých papierikov sú príjmaní na vstupe do zariadení, ako osoby neinfikované na covid-19. Majú určenú dobu platnosti 7, 14. alebo 21 dní, čo im umožní slobodu pohybu s pocitom zodpovednosti. Hnusoba koronavírus však nedbá na predpísané lehoty a útočí zo zálohy kedykoľvek. Položme si jedinú otázku: Koľko hodín po vykonaní testu na covid-19 sa možem nakaziť ? Výpovedná doba modrého papieriku začína po vykonaní testu – po opustení testovacieho miesta nemá zmysel. Toto je len úvaha na zamyslenie a nie boj o to, kto má pravdu.

GreenPass – aplikácia ako nástroj moci EÚ

24.10.2021

Slučka pandemickej totality sa pomaly sťahuje. Zelený pas, ospevovaný médiami, ako aplikácia ktorá nám uľahčí cestovanie po Európe. Ďalším geniálnym krokom je digitálny Covid preukaz EU, ktorý nám akože „uľahčí“ vstup do obchodov, služieb a iných zariadení. Covid preukaz bude aj pre deti od 5 rokov. [...]

Hygienokracia – ako si chrániť svoje zdravie

10.05.2021

To nebol covid, ale vláda určuje pravidlá. Svojprávneho občana zmenili na na pacientov. Bez výnimky sa všetci občania Slovenska stali pacientmi, ktorým riadia životy opatrenia vlády. Nikto sa už nemôže rozhodnúť, ako bude chrániť svoje zdravie. Existencia iných chorôb už nie je v kurze.

Nočný primátor Bratislavy

10.05.2021

Viete, že z Vašich daní je platená funkcia „Nočný primátor Bratislavy“ ? Nie je dôležité, kto to je, len zriadenie tejto funkcie ma prekvapilo. Zdôvodnenie bude – lebo pandémia, platí na celom Slovensku.

Rusko Navaľnyj úmrtie

Navaľneho telo ukázali matke. Má ho pochovať tajne, inak sa 's telom môže niečo stať'

22.02.2024 17:50

Vyšetrovateľ jej povedal, že čas nie je na jej strane a telo podlieha rozkladu.

Medvedev

Medvedev vyzval na anexiu Odesy a obsadenie Kyjeva. Brusel mu odporúča vyhľadať psychológa

22.02.2024 17:18

Medvedev tiež uviedol, že nevie, kde by Rusko malo svoj postup zastaviť.

Igor Lednik Bielorusko

Lukašenko sa nad ním nezľutoval. Chorý väzeň zomrel. Vysmievali sa mu, do sprchy ho nepúšťali

22.02.2024 17:00

Smrť ďalšieho politického väzňa znovu poukazuje na zákernosť bieloruského diktátora. Za mrežami zomrel 63-ročný Igor Lednik, ktorý mal vážne zdravotné problémy. Súd ho potrestal len preto, lebo si dovolil kriticky sa vyjadriť o Alexandrovi Lukašenkovi.

Fico, Pavol Gašpar,

Mocenský boj o šéfa SIS. Obíde Fico Čaputovú? Vláda chce meniť zákon. Gašparov prípad ilustruje Lexa či Čentéš

22.02.2024 16:35, aktualizované: 17:49

Premiér Fico uviedol, že SIS bude mať riadne vedenie o niekoľko dní. Ako to chce zariadiť, nepovedal. Čaputová pre Pravdu uviedla, že nemá informáciu, o akom pláne premiér Fico hovorí.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 5
Celková čítanosť: 9897x
Priemerná čítanosť článkov: 1979x

Autor blogu

Kategórie